Canan Yolaç Stamboul

Shop

KULLANIM KOŞULLARI

KULLANIM KOŞULLARI

Lütfen sitemizi kullanmadan önce işbu site Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı dikkatlice okuyunuz !

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Belirtilen şartları uygun bulmamanız halinde sitemizi kullanmamanız rica olunur.

Bu internet sitesindeki web sayfası ve ona bağlı tüm sayfalar, cananyolacstamboul.com adresindeki C.O.Y. Dekorasyon Danışmanlık Hizmetleri ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti.’ne (‘Canan Yolac Stamboul’) aittir ve onun tarafından işletilir. Sizler, sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Canan Yolac Stamboul sorumlu değildir. Canan Yolac Stamboul, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmaktan veya bunları kullanmaktan doğacak tüm hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen ilgili kullanıcıya aittir.

Bu internet sitesi Canan Yolac Stamboul’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Canan Yolac Stamboul, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Canan Yolac Stamboul’un yazılım ve tasarımı kendi mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Canan Yolaç Stamboul’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları da saklıdır.

Canan Yolac Stamboul, site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Canan Yolac Stamboul tarafından sunulan hizmetler “olduğu gibi” ve “mümkün olduğu” temelde sunulmakta olup, tüm zımni garantiler de dâhil olmak üzere hizmetler veya uygulama ile ilgili olarak sarih veya zımni, kanuni veya başka bir nitelikte hiçbir garantide bulunmamaktadır.

Bu internet sitesindeki ürünlerin görsellerinin en doğru şekilde yansıtılması amaçlanmış olup kişisel monitörünüzden kaynaklanan renk, ton, parlaklık ve ebat farklılıklarının Canan Yolac Stamboul açısından bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Bu nedenle sipariş vermeden önce bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu konudan doğabilecek aksaklıkları minimuma indirmek amacıyla Canan Yolac Stamboul ile irtibata geçebilirsiniz.

Canan Yolac Stamboul, internet sitesindeki ürünler hakkında doğru ve eksiksiz bilgilendirmek için elinden geleni yapmasına rağmen, ürünlerin fiyatları hakkındaki bilgilerde hatalar oluşabilir.Canan Yolac Stamboul , bu durumda müşteriyi bilgilendirerek siparişi doğru fiyat üzerinden onaylama veya siparişi iptal etme seçeneklerini sunar. Müşteriye ulaşılamazsa siparişi iptal edilmiş kabul ederek ürünler için ödeme yapılan miktar müşteriye iade edilir. Fiyatlandırma hatası bariz ve kesinse ve internet sitesinde kayıtlı ürün fiyatının bariz bir şekilde hatalı fiyat olduğu anlaşılabilecekse, Canan Yolac Stamboul’un (müşteriye Teslimat Onayı gönderdikten sonra dahi) hatalı fiyattan satış işlemini tamamlama yükümlülüğü ortadan kalkacaktır.

Canan Yolac Stamboul, kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

E-posta: info@cananyolacstamboul.com

İletişim Adresi: Türkali Mah. Abbasağa Kuyu Sok. No:11 Beşiktaş / İSTANBUL / TURKEY

Telefon numarası: 0212 258 92 56