Unique kelime anlamı olarak “benzersiz”, “eşsiz” , “özgün”, “tek”, “biricik”, “yegane”, “eşsiz şey”, “nadir şey” olarak kullanılmakta ve türünün tek örneği olmak ve başka hiç bir şeye benzememek olarak ifade edilmektedir. Takı sektöründe faaliyet gösteren birçok firma kendine özgü tasarımları ile, takılarda özgünlüğü yakalamaya çalışmaktadır. Her marka belli bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi hedefler ve hitap ettiği kitleye özgü ürünler tasarlar ve üretir. Kullanmayı tercih ettiğimiz takı tasarımları aslında bizi yansıtır yada bizlere bir şeyler hatırlatırır. Kullanılan materyalin gümüş, altın yada pırlanta olması bazen önem arz edebilir ancak konu tasarım olunca kullanılan materyal ile birlikte ürünün yansıttığı veya vermek istediği anlam ayrı bir değer taşımaya başlar. Hepimiz benzersiz, eşsiz, özgün tasarımlar kullanmak kısaca unique olanı yakalamak isteriz.

 

Canan Yolac Stamboul takı koleksiyonları ikonik, mitolojik, mistik, unique kısaca kişiye özel tasarımlar içermektedir. Secret of The Universe, Sultan of The Ocean, Power of the Spirit koleksiyonlarımız kendine özgü tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Tasarımlarımız kendine değer veren, asaletin ve zerafetin sembolü, özgür insanın yaşam gustosunu yansıtan birçok model barındırmaktadır. Online Takı Satış Mağazamız üzerinden tüm koleksiyon modellerimizi inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

 

“Moda değişir, kalıcı olan stildir” sloganı ile çıktığımız bu yolculukta, takıların stilin tamamlayıcı parçaları olduklarını, dışarıya önemli ipuçları verdiklerini, aslında tasarladığımız her bir mücevherin bir hikaye anlatıcı olduğunu göstermeye çalıştık. Bu yüzden ürünlerimizin özel günlerinizin baş rolü olduğu kadar, günlük hayatınızın da önemli bir parçası haline gelmesini istedik ve bu doğrultuda ürünlerimizi tasarladık. İnsanlar tarafından fark edilmeyi ve özgün olmayı seviyoruz. Bazen ihtiyacımız olan tek şey, kendi değerimizi, becerilerimizi hatırlamaktır. Sizin için oluşturduğumuz Unique tasarımlar ile kendi varlığınızı yeniden keşfedecek ve sizi ve stilinizi yansıtan bir mücevher sahibi olacaksınız.

 

Unique takı modellerimizden bazılarını sizinle paylaşmak istiyoruz. Koleksiyonumuzun tamamını online satış mağazamızı ziyaret ederek detaylı inceleyebilirsiniz.

Harmony of Contrast Turqouise Print Kaplan Küpe ; Zıtlıkların içinde güzel bir ahenk oluştuğunda sıradışı uyumlar ortaya çıkar. Yırtıcı bir kaplanla zarif bir çiçeğin uyumu gibi… Harmony of Contrast Turqouise Print Kaplan Küpemiz klipslidir.

Inner Child White & Ruby Crystal Fantastik Zürafa Broş ; Hayatın değişik yönlerini keşfetmeyi ve içindeki oyuncu, maceracı tavırla zarif bir şekilde oynamayı temsil eder. Siz de rutinin dışına çıkıp hayatın renklerini keşfetmeyi, seyahat etmeyi, davetlere katılmayı, partiler vermeyi seviyorsanız Inner Child hayatınızın ışıltısı olacaktır. 

Secret Of The Universe Emerald Crystal Büyük Şık Yüzük ; Düşünceyi eyleme dönüştürmek için kendinizi yönlendirmeyi, harekete geçmeyi ve yeniden hayat bulmayı simgeleyen Secret of The Universe yeni yaratımlarınızı temsil eder. Asaletin ve zerafetin sembolüdür. Stilinize royal çizgileri olan bu parçayla artistik bir dokunuş katın ve anında yükselen görünümünüzle kendinizi bulunduğunuz ortamın kralı/kraliçesi gibi hissedin.

 

Mystery Koleksiyonu : Markamızın ilk koleksiyonu Mystery sahip olduğumuz sonsuz sevgiyi, gücü ve muhteşemliği vurguluyor. Bu özel koleksiyonumuzun her bir parçası, gizemli bir anahtar gibi. Sizler için her biri ince el işçiliği ile gizemli bir şehrin İstanbul’un geleneksel dokusunda üretilmiştir. 

 

Sevgiye doğru yol alan, kendini keşfetmeye her daim heves duyan, hayattan zevk alan, kendini sevdiklerini şımartmayı ve özgün hediyeler vermeyi seven herkesle tanışmak için heyecan duyuyoruz.

Mystery koleksiyonumuzu detaylı incelemek gizemli dünyasına sizde katılmak isterseniz, Canan Yolac Stamboul Mystery Mücevherat Koleksiyonu linkimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Birlikte güzel şeyleri paylaşmak dileğiyle.